Ofertă acceptată Cumpărare directă

NEVE PROSOP V 1STR 200BUC

Număr anunț
DA20679648
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR BRAILA (CUI 17438901)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,92 RON
Valoare atribuită
145,92 RON
Data publicării
21.06.2018 14:37
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,92 RON

din 145,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.