Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MARKER
- Număr anunț
- DA20677588
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.648 RON
- Valoare atribuită
- 1.648 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 13:18
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 07:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.648 RON
din 1.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro