Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARPATI 100 GR.
- Număr anunț
- DA20685863
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE,ODIHNA SI RECUPERARE - COMPLEX SOVATA (CUI RO14491692)
- Furnizor / câștigător
- MOGA ILDIKO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26147880)
- Cod CPV
- 15612410-8 · Preparate pentru prajituri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140 RON
- Valoare atribuită
- 140 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 10:53
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
140 RON
din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro