Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale pentru activitati curente ADPP
- Număr anunț
- DA20678911
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.003,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.003,65 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 14:07
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.003,65 RON
din 1.003,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro