Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta privind proiectarea in vederea actualizarii Sistemului de Control Intern/Managerial

Număr anunț
DA20683598
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
22.06.2018 09:21
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.