Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Insp. Teritorial Al Politiei De Frontiera Iasi

Număr anunț
DA20679079
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
COMBUSTIBILUL SRL (CUI RO4739538)
Cod CPV
44191100-6 · Furnir pentru placaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,97 RON
Valoare atribuită
165,97 RON
Data publicării
21.06.2018 14:14
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,97 RON

din 165,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.