Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POMPA SUBMERSIBILA 6L-14/35
- Număr anunț
- DA20687777
- Autoritate contractantă
- Comuna Podgoria (CUI 2407893)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.341,57 RON
- Valoare atribuită
- 14.341,57 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 12:09
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.341,57 RON
din 14.341,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro