Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA20680399
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU (CUI 4505600)
Furnizor / câștigător
ERA SMART COMIMPEX SRL (CUI RO27691137)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.268 RON
Valoare atribuită
4.268 RON
Data publicării
21.06.2018 15:11
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.268 RON

din 4.268 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.