Ofertă acceptată
Cumpărare directă
arfuri transparente tip Gilson 0-10 ul, punga 1000 buc; import UE. AMBALAJ MINIM : 1000 buc. Produs
- Număr anunț
- DA20688758
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140 RON
- Valoare atribuită
- 160 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 12:49
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160 RON
din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro