Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROBINET PISOAR

Număr anunț
DA20685906
Autoritate contractantă
Parchetul de pe lânga Tribunalul Dolj (CUI 4332460)
Furnizor / câștigător
TANCOM IMPEX SRL (CUI RO21121536)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,66 RON
Valoare atribuită
80,66 RON
Data publicării
22.06.2018 10:54
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,66 RON

din 80,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.