Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE MULCIRE AGRITELA

Număr anunț
DA20683206
Autoritate contractantă
ORASUL SOLCA (PRIMARIA) (CUI 4441000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44172000-6 · Folii (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880 RON
Valoare atribuită
880 RON
Data publicării
22.06.2018 09:04
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880 RON

din 880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.