Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE SCULE MOTOFERASTRAU

Număr anunț
DA20679380
Autoritate contractantă
COMUNA PROBOTA (CUI 4540364)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.653,07 RON
Valoare atribuită
2.653,07 RON
Data publicării
21.06.2018 14:26
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.653,07 RON

din 2.653,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.