Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare scoala gimnaziala cuclasele I-VIII sat robaia
- Număr anunț
- DA20662022
- Autoritate contractantă
- Comuna Musatesti (CUI 4318318)
- Furnizor / câștigător
- CASA TA INTERCONS AG S.R.L. (CUI RO38960265)
- Cod CPV
- 45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.620,22 RON
- Valoare atribuită
- 23.620,22 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 11:38
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.620,22 RON
din 23.620,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro