Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHIT ROST Crem JASMINE 40 CE40 5.kg CERESIT

Număr anunț
DA20680759
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
MADERA MOB SRL (CUI RO31442908)
Cod CPV
44831300-7 · Chituri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614,21 RON
Valoare atribuită
614,21 RON
Data publicării
21.06.2018 15:30
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 17:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

614,21 RON

din 614,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.