Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub UV 30W G13 Osram
- Număr anunț
- DA20683886
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
- Cod CPV
- 31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,42 RON
- Valoare atribuită
- 129,42 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 09:32
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,42 RON
din 129,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro