Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE - Eforie Nord Aferent statiunii Eforie Nord, Harrison Consulting & Management SR.

Număr anunț
DA20679624
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ROSTOGOL (CUI 8156065)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.469 RON
Valoare atribuită
4.366 RON
Data publicării
21.06.2018 14:36
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.366 RON

din 2.469 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.