Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet formare profesionala + servicii cazare

Număr anunț
DA20679613
Autoritate contractantă
COMUNA TODIRESTI (CONSILIUL LOCAL TODIRESTI) (CUI 4541416)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.555 RON
Valoare finală
4.555 RON
Data publicării
21.06.2018 14:36
Data finalizării
22.06.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.