Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de SSM si PSI
- Număr anunț
- DA20672716
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
- Furnizor / câștigător
- BMS ADVISER SRL (CUI 29014004)
- Cod CPV
- 75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.680 RON
- Valoare atribuită
- 4.680 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 10:19
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.680 RON
din 4.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro