Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de catering pentru festivalul folcloric pastoresc ,,Învârtita dorului"

Număr anunț
DA20673462
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Furnizor / câștigător
ROMIN BET S.R.L. (CUI 30748233)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
21.06.2018 10:47
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.