Ofertă acceptată Cumpărare directă

MS SQLSERVER 2017 STANDARD EDITION (Licentiere per core)

Număr anunț
DA20686021
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
SILVA SISTEMS SRL (CUI RO13742532)
Cod CPV
48600000-4 · Pachete software pentru baze de date si operare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.670 RON
Valoare atribuită
11.670 RON
Data publicării
22.06.2018 10:59
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.670 RON

din 11.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.