Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FINO SACI MENAJ 90L LD (10)
- Număr anunț
- DA20681204
- Autoritate contractantă
- CJCPCT CINDRELUL JUNII SIBIULUI (CUI 12004626)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35,35 RON
- Valoare atribuită
- 35,35 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 15:52
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 17:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35,35 RON
din 35,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro