Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutii carton galbene cu sac interior; Recipiente polipr. galbene pt deseuri taietoare-intepatoare
- Număr anunț
- DA20679532
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
- Furnizor / câștigător
- CUSTODIA GROUP SRL (CUI RO3453367)
- Cod CPV
- 44617000-8 · Cutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.029 RON
- Valoare atribuită
- 1.029 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 14:32
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.029 RON
din 1.029 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro