Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lamele histologice 24x50mm, import. Ambalaj : 100 buc / cutie. Heinz H
- Număr anunț
- DA20688488
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665 RON
- Valoare atribuită
- 665 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 12:38
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
665 RON
din 665 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro