Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat medical constatator al nascutului viu A4T1

Număr anunț
DA20687233
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
COPY PROD S.R.L. (CUI RO4919520)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26 RON
Valoare atribuită
26 RON
Data publicării
22.06.2018 11:49
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26 RON

din 26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.