Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in derularea procedurilor de achizitie publica

Număr anunț
DA20683901
Autoritate contractantă
Comuna Iara (CUI 4546952)
Furnizor / câștigător
CIVITAS CONSULTING SRL (CUI RO24744300)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
22.06.2018 09:33
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.