Atribuită Cumpărare directă

Canapele si Tabureti

Număr anunț
DA36391069
Autoritate contractantă
GRADINITA BRANDUSA (CUI 4695440)
Furnizor / câștigător
ZIMPLO BOX S.R.L. (CUI 45832528)
Cod CPV
39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
46.061,20 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.061,20 RON