Atribuită Cumpărare directă

Realizarea sectiunii de descriere a proiectului PNRR pe site-ul web al SUUMC "Dr. Carol Davila

Număr anunț
DA36391240
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
BĂJENARU ROBERT-IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 49945538)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON