Atribuită Cumpărare directă

ETUVA DE USCARE CU CONVECTIE NATURALA

Număr anunț
DA36391789
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
42942200-3 · Etuve de vid (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.420 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.420 RON