Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,5% sub estimat

1KG ARO FAINA 000

Număr anunț
DA20685085
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15612100-2 · Faina de grau (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,34 RON
Valoare atribuită
251,46 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
22.06.2018 10:21
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,46 RON

din 263,34 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 11,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.