Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rechizite si consumabile birou

Număr anunț
DA20688847
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Petelea (CUI 29038844)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,46 RON
Valoare atribuită
376,46 RON
Data publicării
22.06.2018 12:53
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,46 RON

din 376,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.