Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAINE,PLACINTE

Număr anunț
DA20689993
Autoritate contractantă
CRESA NR.1 PASCANI (CUI 26214962)
Furnizor / câștigător
Intreprindere Familiala DOMINTE GH. MARILENA (CUI RO23108878)
Cod CPV
15812122-4 · Placinte dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91,14 RON
Valoare atribuită
91,14 RON
Data publicării
22.06.2018 13:43
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91,14 RON

din 91,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.