Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari instalare sistem de supraveghere video in Comuna Romanasi

Număr anunț
DA20688775
Autoritate contractantă
COMUNA ROMANASI (CUI 4291557)
Furnizor / câștigător
DIA GUARD PROTECTION SRL (CUI 25271528)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.000 RON
Valoare atribuită
78.100 RON
Data publicării
22.06.2018 12:50
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.100 RON

din 73.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.