Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI EXTERIOARE

Număr anunț
DA36392531
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 179 (CUI 20769220)
Furnizor / câștigător
DELTA ACADEMY S.R.L. (CUI 48838266)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
73.753,71 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.753,71 RON