Ofertă refuzată Cumpărare directă

reamenajare arhiva

Număr anunț
DA20634317
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 EFORIE NORD (CUI 29345130)
Furnizor / câștigător
COSTI AUR CONSTRUCT SRL (CUI RO17675215)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.978,47 RON
Valoare finală
8.978,47 RON
Data publicării
18.06.2018 09:55
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
23.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.