Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ADV1442003

Număr anunț
DA36393317
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
Furnizor / câștigător
GOSPO WOOD S.R.L. (CUI 48820501)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.324,01 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.324,01 RON