Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet vopsele, lacuri si masticuri

Număr anunț
DA20688548
Autoritate contractantă
COMUNA MIRESU MARE (CUI 3627625)
Furnizor / câștigător
VANTA ADY & MARIUS SRL (CUI RO3360438)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,50 RON
Valoare atribuită
219,50 RON
Data publicării
22.06.2018 12:41
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,50 RON

din 219,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.