Ofertă acceptată Cumpărare directă

PALUX S 6324 4L

Număr anunț
DA20687552
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
Furnizor / câștigător
UTIL 1001 ARTICOLE S.R.L. (CUI 34050585)
Cod CPV
44820000-4 · Lacuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.196 RON
Valoare atribuită
2.196 RON
Data publicării
22.06.2018 12:00
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.196 RON

din 2.196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.