Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparate foto, conform anunt de publicitate nr. ADV1018510/18.06.2018.
- Număr anunț
- DA20682705
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apărării Naționale - Unitatea Militară 02512 (CUI RO4316090)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.678,99 RON
- Valoare atribuită
- 21.678,99 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 08:30
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2018 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.678,99 RON
din 21.678,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro