Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA20644765
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”POIENI?A” (CUI 17968533)
Furnizor / câștigător
ROMSERG EXIM SRL (CUI RO14159295)
Cod CPV
03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90,90 RON
Valoare finală
90,90 RON
Data publicării
18.06.2018 16:23
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
24.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.