Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rulment 6307 ZZ,Rulment 3305 RS,Rulment 6304 ZZ
- Număr anunț
- DA20671093
- Autoritate contractantă
- SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
- Furnizor / câștigător
- REFUGIU SRL (CUI RO1832240)
- Cod CPV
- 44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,50 RON
- Valoare atribuită
- 311,50 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 09:14
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 07:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
311,50 RON
din 311,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro