Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem apelare asistente

Număr anunț
DA20686262
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
INTELLI BUILDERS SRL (CUI RO22178719)
Cod CPV
35121700-5 · Sisteme de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.569,11 RON
Valoare atribuită
14.569,11 RON
Data publicării
22.06.2018 11:09
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 07:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.569,11 RON

din 14.569,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.