Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AVIZ DE INSOTIRE A MARFII PERSONALIZAT CU SERIE SI NUMAR
- Număr anunț
- DA20688201
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI RO27773873)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,50 RON
- Valoare atribuită
- 126,50 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 12:26
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,50 RON
din 126,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro