Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificare,reparare, incarcare stingatoare

Număr anunț
DA20663024
Autoritate contractantă
Gospodarie Comunala Valu lui Traian SRL (CUI RO30098173)
Furnizor / câștigător
CODESCU ŞTEFAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO26202054)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.429 RON
Valoare atribuită
2.429 RON
Data publicării
20.06.2018 12:10
Termen limită
28.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.429 RON

din 2.429 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.