Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASA SERVITA, CAZARE
- Număr anunț
- DA20686962
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
- Furnizor / câștigător
- GNZ AUTO SRL (CUI RO21445583)
- Cod CPV
- 15894300-4 · Feluri de mancare preparate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.760 RON
- Valoare atribuită
- 5.760 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 11:38
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.760 RON
din 5.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro