Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sanie - Tackle Sled

Număr anunț
DA20677522
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI RO27829800)
Cod CPV
37451000-4 · Echipament pentru sporturi de camp (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.120 RON
Valoare atribuită
15.120 RON
Data publicării
21.06.2018 13:15
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.120 RON

din 15.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.