Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Produse pentru intretinere piscina - cf. nota 22160/2018
- Număr anunț
- DA20666098
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.192,20 RON
- Valoare finală
- 7.192,20 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 13:55
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.