Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA DISTILATA

Număr anunț
DA20692319
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
24316000-2 · Apa distilata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.630 RON
Valoare atribuită
3.630 RON
Data publicării
25.06.2018 07:00
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.630 RON

din 3.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.