Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMNIOMAX II COMPLETE 100ML, TRypsin 0.05% si TC Flask

Număr anunț
DA20684429
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.171 RON
Valoare atribuită
3.171 RON
Data publicării
22.06.2018 09:54
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.171 RON

din 3.171 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.