Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS TONER Brother MFC L 2712 DN

Număr anunț
DA20689835
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Negresti Oas (CUI 17337770)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,18 RON
Valoare finală
378,18 RON
Data publicării
22.06.2018 13:36
Data finalizării
25.06.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.