Ofertă acceptată Cumpărare directă

licenta antivirus pentru 150 de utilizatori

Număr anunț
DA20687451
Autoritate contractantă
Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
Furnizor / câștigător
SILVA SISTEMS SRL (CUI RO13742532)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.778 RON
Valoare atribuită
29.778 RON
Data publicării
22.06.2018 11:56
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.778 RON

din 29.778 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.